Tragedia w Sosnowcu. 48-latek wyskoczył z okna szpitala w Zagórzu

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek w Sosnowcu. 48-letni mężczyzna najprawdopodobniej wyskoczył z okna szpitala w Zagórzu.

Policja - fot. PL

Policja – fot. PL

Policja informacje o zdarzeniu otrzymała we wtorek, ok. godziny 10. – 48-letni mieszkaniec Sosnowca wyskoczył z okna znajdującego się na 5. piętrze sosnowieckiego szpitala – mówi Dariusz Panas z sosnowieckiej komendy.

Na miejscu pojawił się prokurator, który zarządził sekcję zwłok. Pacjent przyjęty został na oddział chorób wewnętrznych. – Pacjent został przyjęty kilka dni wcześniej. Miał problemy m.in. z krążeniem i był badany pod kątem chorób serca – mówi prezes sosnowieckiego szpitala, Artur Nowak.

Jak przyznaje, nie było podstaw do nadzoru nad pacjentem. – Nie było żadnych symptomów, które wskazywałyby na konieczność nadzoru. Mamy oddział, gdzie trafiają pacjenci z problemami psychosomatycznymi, więc nie byłoby z tym problemu – dodaje prezes.

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna wyskoczył z okna znajdującego się na korytarzu oddziału. Sprawę bada prokuratura.Powiązane posty

  • gość

    każdy ma dość tego szpitala…

  • zagórzanin

    ten szpital to nic innego jak umieralnia, potrafią wykończyć każdego, a personel (pielęgniarki) poza niektórymi wyjątkami to kawał chamideł które nawet nie potrafią porządnie przypilnować pacjenta, a jak ten się o coś prosi to z wielką łachą i fochem wielmożne panie łaskawie może coś zrobią… Wiem z doświadczenia niestety 🙁

  • Rafał

    urodziłem się tam w 1971 i jeszcze żyję