Chciał sprzedać rewolwery w internecie. Tak to się skończyło

Sosnowieccy kryminalni zabezpieczyli dwa rewolwery, które 53-letni mieszkaniec dzielnicy Sielec oferował do sprzedaży na jednym z portali internetowych. Jeśli biegły balistyk oceni, że broń ma wszystkie cechy bojowe, mężczyźnie może grozić nawet do 8 lat więzienia.

Broń – fot. KMP Sosnowiec

Policjanci zdobyli informację, że jeden z mieszkańców sosnowieckiej dzielnicy Sielec oferuje do sprzedaży za pośrednictwem portalu internetowego dwa rewolwery. W wyniku podjętych czynności zatrzymali od 53-letniego mężczyzny dwie sztuki broni. Tłumaczył on, że kupił je na targowisku staroci i nie był świadom, że mogą stanowić coś więcej niż tylko przedmiot kolekcjonerski.

Jest to bardzo stara, częściowo sfatygowana broń, dlatego też konieczna jest ekspertyza kryminalistyczna. Biegły balistyk musi teraz ocenić, czy za posiadanie tego typu przedmiotów mężczyzna poniesie odpowiedzialność karną – informuje sosnowiecka policja.

Jeśli okaże się, że rewolwery posiadają cechy bojowe, sosnowiczaninowi może grozić nawet do 8 lat więzienia.Powiązane posty

  • qq

    i co z tego|? Kamiloa gasiuk pihowicz też ma zdolności bojowe, i pustą iglice