Kto zostanie nowym trenerem Zagłębia? Dariusz Banasik zastąpi Piotra Mandrysza?

Zagłębie Sosnowiec, po odsunięciu Piotra Mandrysza, szuka nowego trenera. Wśród kandydatów na to miejsce wymieniany jest m.in. Dariusz Banasik, obecny szkoleniowiec Pogoni Siedlce.

Dariusz Banasik (z prawe) i Piotr Mandrysz - fot. Maciej Wasik/zaglebie.eu

Dariusz Banasik (z prawe) i Piotr Mandrysz – fot. Maciej Wasik/zaglebie.eu

Piotr Mandrysz został odsunięty od prowadzenia pierwszego zespołu Zagłębia po wygranym meczu z Pogonią Siedlce. Władze klubu szukają teraz jego następcy.

Jak pisaliśmy na początku tygodnia, wśród kandydatów na to stanowisko są Jan Urban, Krzysztof Dębek oraz Dariusz Banasik.

Jak podaje serwis SiedleckaPogon.pl dzisiaj ma dojść do spotkania Dariusza Banasika z władzami klubu z Sosnowca. Podobno trener poinformował już piłkarzy o propozycji pracy w innym klubie. Czy tym klubem będzie Zagłębie Sosnowiec?

Nie mam takiej wiedzy, czy trener Dariusz Banasik rozmawia z władzami klubu z Sosnowca. Jeżeli to prawda, to nikt nie będzie mu rzucał kłód pod nogi – powiedział nam Kamil Sulej, rzecznik prasowy Pogoni Siedlce. – Wiem, że planowany był wyjazd zespołu na mecz Legii Warszawa. Został on jednak odwołany – dodał.

 • Kto powinien zastąpić Piotra Mandrysza na stanowisku trenera Zagłębia Sosnowiec?

  Pokaż wyniki

  Loading ... Loading ...


Powiązane posty

 • darek

  niech Dudek znajdzie trenera jaki mu pasuje, on ma najwięcej do powiedzenia w klubie

  • lewarek

   Jak nie wiesz nic o sytuacji w klubie to nie wypowiadaj się, bo głupoty piszesz. Obejrzał jeden wywiad w telewizji i ekspert się znalazł.

   • darek

    Ty wiesz tyle co przeczytasz w sporcie albo kolega przy piwe ci powie

   • lewarek

    Są bardziej wiarygodnie źródła (osoby zatrudnione w klubie Zagłębie Sosnowiec) które mówią, że nie tylko Dudek miał problem z dogadaniem się z trenerem Mandryszem. Dudek przedstawił opinię drużyny, a nie swoją. Trzeba się trochę rozeznać w temacie, zanim się co napisze.