Ewelina Szczepańska z Sosnowca znalazła się w wielkim finale konkursy Dziewczyna RMF 4RACING Team 2016. Możesz jej pomóc w zwycięstwie [ZDJĘCIA]

Poznaliśmy już nazwiska dziesięciu dziewczyn, które wystąpią w wielkim finale konkursu Dziewczyna RMF 4RACING Team 2016. Wśród nich znalazła się Ewelina Szczepańska z Sosnowca.

Ewelina Szczepańska

Ewelina Szczepańska

Pierwszy etap konkursu, w którym udział wzięło blisko 200 dziewczyn, cieszył się dość sporym zainteresowaniem. Na kandydatki oddano prawie 8 tysięcy głosów, które konfrontowane były z ocenami kapituły konkursowej.

Ewelina Szczepańska spodobała się zarówno internautom, jak i jury. – Fakt, że znalazłam się z finale Dziewczyny RMF 4RACING Team 2016 jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Jestem bardzo zaskoczona ilością głosów, które na mnie oddano oraz ciepłymi słowami pod moim adresem. Jest to dla mnie nowa sytuacja, bardzo się cieszę, że mogłam jej doświadczyć. Wszystkie dziewczyny w finałowej dziesiątce są śliczne. Konkurencja jest ogromna, głównie z tej racji, że ja nie jestem modelką, tylko studentką z Politechniki, która dorabia w wolnych chwilach jako hostessa. Na co dzień nie zajmuje się modelingiem. Kilka zdjęć sesyjnych, które mam w swoich zapasach to efekt czystej zabawy. Chciałabym jednak zajść jak najwyżej i zgarnąć atrakcyjne nagrody – komentuje Ewelina.

Tegoroczna edycja konkursu stoi na bardzo wysokim poziomie. – Do konkursu zgłosiło się sporo dziewczyn, które są rozpoznawalnymi twarzami w świecie modelingu. Wybór finalistek przyprawił wszystkich członków jury o niemały zawrót głowy! Jako organizatora, ogromnie cieszy mnie fakt, że dziewczyny bardzo starają się, aby zająć jak najlepszą pozycję. Wykonują zadania konkursowe i ochoczo zachęcają swoich fanów do głosowania. Konkurs wkroczył już w decydującą fazę, liczę więc na zaciętą walkę o zwycięstwo – zdradza Rafał Płuciennik, szef RMF 4RACING Team.

22-letnia Ewelina Szczepańska jest studentką, która sprawnie godzi uczelnię z pracą. W wolnych chwilach zajmuje się również fotomodelingiem. Aby zobaczyć zdjęcia kandydatki oraz oddać na nią swój głos, wystarczy wejść w galerię konkursową na profilu RMF 4RACING Team w serwisie Facebook lub Instagram.

WYSTARCZY POLUBIĆ ZDJĘCIE!

Zagłosuj na Instagramie: www.instagram.com/p/BBPD_s9TL7z/?taken-by=rmf4rt
Ewelina Szczepańska
Wiek: 22
Miejscowość:…

Posted by RMF 4RACING Team on 31 styczeń 2016

Głosy na Ewelinę można oddawać również na Instagramie:

Głosowanie trwa do 14 lutego. Cztery dni później dowiemy się, która z kandydatek wywalczy miano Dziewczyny RMF 4RACING Team i zgarnie nagrody, których łączna wartość wynosi kilkanaście tysięcy złotych. Do wygrania między innymi: przelot śmigłowcem, przejażdżka rajdówką RMF4RT czy weekend w ekskluzywnym hotelu.Powiązane posty