Fair Weather Friends świętowali w Remedium. Zespół wypuścił do sieci nowy teledysk [WIDEO]

Fair Weather Friends wypuścili do sieci teledysk do drugiego singla, zatytułowanego „Sunday“, który promuje najnowsze wydawnictwo zespołu.

Nowy teledysk Fair Weather Friends – fot. YouTube

Nowy teledysk Fair Weather Friends – fot. YouTube

Muzycznie grupa cofa się do czasów, gdy za sprawą The Beatles rodziła się brytyjska tradycja pisania prostych, melodyjnych piosenek, jednak przełamuje to nieznanym w tamtej epoce świdrującym brzmieniem syntezatorowego basu. Owocem zabawy konwencjami jest wideoklip, który u swych założeń ma pierwsze występy telewizyjne grup skifflowych i big bandów z lat ’60 – tych, od których aż biła radość z grania.

– Poczuliśmy, że w klipach z tamtych lat muzyka broniła się sama, a muzycy mogli zaprezentować swój wizerunek i zapragnęliśmy tego samego rodzaju prostoty – mówi Michał Maślak, wokalista zespołu.

Po zrealizowanym w malowniczych realiach francuskiej riviery i austriackich Alp teledysku do „Love Won’t Make It Easier“, „Sunday“ to drugie video promujące najnowszą EP-kę „Hello Sunday“ wydaną we wrześniu. Pięć nowych utworów zapowiada drugi album długogrający Fair Weather Friends.

Patronem przedsięwzięcia są Katowice – miasto kreatywne UNESCO.Powiązane posty

  • Ja

    Lizus College Rock ?
    ehhh… jak dla mnie przeciętne.