Handlowała lewym tytoniem i podróbkami w internecie

Będzińscy policjanci zatrzymali 33-letnią mieszkankę gminy Mierzęcice, która oferowała do sprzedaży w swoim mieszkaniu lewy tytoń i papierosy, a ponadto trudniła się handlem podrobionymi markowymi towarami.

Zatrzymano 33-letnią kobietę, która handlowała podrobionymi markowymi towarami – fot. KPP w Będzinie

Zatrzymano 33-letnią kobietę, która handlowała podrobionymi markowymi towarami – fot. KPP w Będzinie

Będzińscy policjanci zatrzymanie 33-letnią mieszkankę gminy Mierzęcic. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta w miejscu swojego zamieszkania może posiadać i oferować do sprzedaży lewy tytoń a także papierosy, a ponadto handluje drogimi i podrobionymi perfumami.

W trakcie przeszukania lokalu policjanci ujawnili w mieszkaniu 33-latki 5200 papierosów pozbawionych polskich znaków akcyzy oraz duże ilości przedmiotów min. okularów, ubrań, perfum, torebek różnych znanych marek – informuje Paweł Łotocki, rzecznik KMP w Będzinie.

Policjanci ustalili, że właścicielka tych przedmiotów dokonywała ich sprzedaży za pośrednictwem kilku popularnych internetowych serwisów ogłoszeniowych. Część kontrabandy spakowana w foliowych workach, przygotowana już była do sprzedaży i wysyłki.

Wartość całości zabezpieczonej kontrabandy wyniosła ponad 60 tys. zł. Dalszym losem kobiety zajmie się teraz sąd i prokurator.Powiązane posty

  • Jula

    W Sosnowcu takich chandlarzy jest znacznie więcej.