Koncert Świąteczny Filharmonii Zabrzańskiej w Pałacu Kultury Zagłębia. Mamy dla Was podwójne zaproszenie [KONKURS]

W świąteczny czas nie może zabraknąć bożonarodzeniowej muzyki, dlatego zapraszamy Was na nastrojowy koncert do Pałacu Kultury Zagłębia. Piękną i świąteczną muzykę zaprezentują artyści z Filharmonii Zabrzańskiej pod batutą Sławomira Chrzanowskiego. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Koncert Świąteczny Filharmonii Zabrzańskiej - fot. mat. pras.

Koncert Świąteczny Filharmonii Zabrzańskiej – fot. mat. pras.

Nastrojowy koncert z popularną muzyką świąteczną odbędzie się w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia, 29 grudnia o godzinie 18.00. Na scenie Filharmonia Zabrzańska pod batutą Sławomira Chrzanowskiego, wraz z solistami Agnieszka Bochenek-Osiecka (sopran), Adam Szerszeń (baryton).

W programie znajdą się również najpopularniejsze kolędy polskie, jak i utwory śpiewane przez Franka Sinatrę czy Binga Crosby. Niezwykła podróż muzyczna, która pozwoli podtrzymać nam świąteczny nastrój i poczuć magię tego wyjątkowego na całym świecie okresu.

Warto zatem to poczuć. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz uzasadnić swój wybór w kilku zdaniach:

Która z polskich kolęd jest według Ciebie najpiękniejsza i dlaczego?

Odpowiedzi na pytanie wyślijcie do czwartku, 22 grudnia, do godz. 12:00 na adres mailowy: konkurs@twojezaglebie.pl w tytule wpisując „Koncert świąteczny”. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie.

Pamiętajcie, aby w treści wiadomości umieścić swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

Przesłane odpowiedzi bez tych informacji NIE WEZMĄ udziału w konkursie. Prosimy również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”Powiązane posty