onaszymtygodniku

Bezpłatny Tygodnik Regionalny „Twoje Zagłębie” jest czasopismem informacyjno-publicystycznym. Na łamach tygodnika zamieszczane są artykuły o tematyce społeczno-politycznej, gospodarczej, kulturalnej i sportowej.

„Twoje Zagłębie” to największy bezpłatny tygodnik w regionie, który w nakładzie 30 000 egzemplarzy, od 5 lat, kolportowany jest w każdy piątek na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina i Czeladzi.

Jesteśmy jednym z liderów w branży, pozostając jednak w pełni niezależnym medium. Tygodnik wydawany jest przez firmę MediaCo Ewelina Dyc.

„Twoje Zagłębie” to także e- wydanie i portal www.twojezaglebie.pl.
TwojeZaglebie.pl to jeden z najbardziej lubianych portali informacyjnych w regionie. O czym świadczy ogromna popularność na naszym fanpagu na Facebooku – 19 308 fanów, liczba ta stale rośnie.

 

jestesmydlaciebie

Informujemy, komentujemy i pomagamy w trudnych sprawach. Naszą misją jest dostarczanie jak najbardziej aktualnych i rzetelnych informacji, które opracowuje profesjonalny zespół doświadczonych dziennikarzy.

Jesteśmy w każdej dzielnicy i na każdym osiedlu, zawsze w centrum wydarzeń. Docieramy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Dla nas nie ma zbyt błahych spraw, każdy z naszych Czytelników może liczyć na to, że zajmiemy się jego problemem. Staramy się być jak najbliżej lokalnych społeczności naszych miast i to jest nasza siłą.

Informujemy, interweniujemy i sprawdzamy działania władz lokalnych. Wspomagamy także inicjatywy, które wzbogacają życie społeczne naszego regionu oraz prowadzą do jego rozwoju. Sami również jesteśmy organizatorami i uczestnikami takich wydarzeń. Jesteśmy autorami i organizatorami jednej z największych akcji społecznych dla szkół. Dzięki akcji –„Twoje Zagłębie, Twoja Szkoła, Twój Głos” udało się przekazać szkołom w naszym regionie 40 000 zł.

 

naszeatuty

Byliśmy, jesteśmy i będziemy niezależni
Jesteśmy jedynym niezależnym i prywatnym (bezpłatnym) medium na tym terenie, któremu udało się pozyskać tak dużą sympatię mieszkańców, dzięki nim i reklamodawcom nasze media mają już ponad 5 lat.

Bezkonkurencyjny nakład
To co wyróżnia tygodnik „Twoje Zagłębie” to bezkonkurencyjny nakład 30 000 egzemplarzy i potencjał reklamowy około 75 000 czytelników tygodniowo. Nakład kontrolowany przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy.

Rozwinięta sieć kolportażu
Dysponujemy rozwiniętą siecią własnej dystrybucji, co zapewnia nam dotarcie do wielu mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego.

Zasięg:
Obejmujemy zasięgiem obszar zamieszkały przez ponad 500 000 osób. Są to mieszkańcy Zagłębia Dąbrowskiego: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina i Czeladzi.

Posiadamy 4 stałe formy kolportażu:

  • Dystrybucja tytułu do euro skrzynek (największe osiedle Zagłębia Dąbrowskiego w tym Zagórze i Środula);
  • Rozdawanie gazet „do ręki” w centrach miast;
  • Stała sieć ekspozycji – 70 sklepów osiedlowych i placówek w tym także CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej (gdzie klientami są mieszkańcy pobliskich miejscowości: Olkusz, Klucze, Wolbrom, Sławków, Będzin i Bukowno).