Magda Gessler znalazła kulinarny koniec świata? Poznaj losy „Trzech smaków”

Kulinarny koniec świata znajduje się w Czeladzi? Odpowiedź na to pytanie poznamy dzisiaj wieczorem w „Kuchennych rewolucjach”, poznając losy czeladzkiej restauracji „Trzy smaki”.

Magda Gessler w Czeladzi - fot. Iwona Dziedzic

Magda Gessler w Czeladzi – fot. Iwona Dziedzic

W Czeladzi miał być basen i restauracja w jednym, tymczasem knajpa tonie. Za to kucharz nie traci humoru, radośnie podśpiewując „Nie przejmuj się swoją pracą bo i tak ci g***o płacą”, gdy ściany straszą odpadającym tynkiem. Taki obraz został przedstawiony w zajawce czwartkowego odcinka „Kuchennych rewolucji” z udziałem jednej z czeladzkich restauracji.

Otwierając „Trzy smaki” właściciele chcieli, by goście mogli poczuć smaki tradycyjnej kuchni włoskiej, śląskiej i polskiej. Problemem okazał się personel – szefowie kuchni ciągle się zmieniali, co negatywnie wpływało na utrzymanie stałego menu i jedzenia na dobrym poziomie.

Dotychczas, poza standardową działalnością restauracyjną w lokalu organizowane były wieczorki taneczne z muzyką na żywo i imprezy okolicznościowe. Dodatkowym atutem obiektu jest przynależący basen, który jest czynny w okresie letnim, który jednak jest też kulą u nogi właścicieli.

Póki co wiadomo jedynie, że znana restauratorka, przez wielu nazywana „niekwestionowanym autorytetem kulinarnym”, zmieniła wystrój lokalu oraz menu.

Zmagania „Trzech smaków” (wcześniej Tawerny) oraz próbę reanimacji wymagającej generalnego remontu obejrzeć będzie można w czwartek, 17 listopada w „Kuchennych rewolucjach” na antenie TVN o godz. 21:30.Powiązane posty

  • eee

    Raczej 17 listopada.