Miss Zagłębia u boku Piotra Adamczyka. Kariera dopiero przed nią [ZDJĘCIA+WIDEO]

Wygrała konkurs Miss Śląska i Zagłębia 2013, a ostatnio zobaczyliśmy ją na dużym ekranie u boku m.in. Piotra Adamczyka. Specjalnie dla naszych czytelników – piękna Klaudia Musiał.

 

Klaudia Musiał - fot. Sylwia Ramach

Klaudia Musiał – fot. Sylwia Ramach

Klaudia Musiał pochodzi z Będzina, zdobyła tytuł Miss Śląska i Zagłębia 2013, brała także udział w konkursie Miss Polski. W przeszłości wygrywała w regionalnym konkursie w kategorii nastolatek, była także w finale Queen of Poland. – Moja przygoda z modelingiem rozpoczęła się 5 lat temu, gdy miałam 14 lat. Postanowiłam wystartować w konkursie Miss Śląska i Zagłębia Nastolatek 2009. Udało mi się zdobyć główną koronę i propozycje posypały się dalej – mówi nam będzinianka.

Klaudia Musiał - fot. Łukasz Jungto

Klaudia Musiał – fot. Łukasz Jungto

W miniony roku Klaudia po raz kolejny uczestniczyła w wyborach Miss Śląska i Zagłębia 2013. W głosowaniu czytelników Twojego Zagłębia zajęła 3. miejsce, a w finale zdobyła koronę miss. – Bardzo się z tego cieszę, ten czas wspominam naprawdę wyjątkowo ze względu na sentyment jaki mam do tego konkursu jak i super atmosferę – mówi.

Jak to zwykle bywa przy okazji tego typu konkursów, internauci zostawili niepochlebne komentarze. Klaudii Musiał oberwało się m.in. za rzekome operacje plastyczne. – Rzeczywiście były jakieś komentarze na temat mojego nienaturalnego wyglądu czy też urody, ja jednak kompletnie nie zwracam na to uwagi. Nie miałam ani jednej operacji plastycznej w swoim życiu. Dla mnie najważniejsze jest jak mnie moja rodzina postrzega i najbliżsi, na innych nie zwracam uwagi – zapewnia piękna będzinianka.

Klaudia Musiał - fot. facebook.com/klaudiamusial94

Klaudia Musiał – fot. facebook.com/klaudiamusial94

Klaudia wspiera także swoją siostrę, która również idzie w kierunku modelingu. Paulina Musiał w wyborach Miss Śląska i Zagłębia 2013 zdobył tytuł II wicemiss nastolatek. Klaudię natomiast mogliśmy zobaczyć na dużym ekranie. Zagłębianka zagrała epizod w filmie Wkręceni. Czy zatem należy się spodziewać, że częściej będziemy ją widywali w filmach? – Planów mam wiele, jestem dziewczyną, która ma pomysłów tysiąc na minutę. Chciałabym projektować sukienki, czyli nadal moda – bardzo jestem z tym związana. Myślę jednak, że jak się pojawią jakieś propozycje aktorskie, to na pewno też nie odmówię – zakończyła.

 

Klaudia Musiał – Photoshoot Backstage 14′ from Krystian Niedbał on Vimeo.

 

Klaudia from Daniel Dash on Vimeo.

 Powiązane posty

 • Obserwator333

  Przepiękna <3

 • czato

  Normalna młoda dziewczyna wymalowana jak Barbi takich jest setki ,tylko ta ma fory.

 • dodo

  Ciało-piękne. Natomiast twarz. No, ładna. Nie wiem, czy to przez te nadmiernie wydatne usta czy przez coś innego, wydaje się być trochę zbyt zmysłowa, co w zawodzie modelki/aktorki nie zawsze działa na korzyść…

 • gość

  Ciało super, tylko twarz, trochę jak konia. Te usta takie pełne ma i te ząbki. Niemniej jednak, dziewczyna jest dość spoko.
  – Nie, nie zazdroszczę, mówię to, co widzę i wyrażam swoje zdanie 🙂