Myslovitz przyjeżdża do Sosnowca. Mamy dla Was bilety [WIDEO]

Legendarny polski zespół Myslovitz przyjeżdża do Sosnowca i da koncert w klubie Remedium. Twoje Zagłębie ma dla fanów niespodziankę.

Myslovitz

Myslovitz

Po 20 latach istnienia, rok 2012 otworzył zupełnie nowy rozdział w historii zespołu Myslovitz. Zespół rozstał się z Arturem Rojkiem. Pozostali członkowie zespołu podjęli decyzję o kontynuowaniu kariery pod szyldem Myslovitz. Rozpoczęły się również poszukiwania nowego wokalisty. Spośród kilkunastu kandydatów został wybrany Michał Kowalonek, znany dotychczas przede wszystkim z zespołu Snowman.

Pierwszy koncert w nowym składzie Myslovitz zagrał w maju we Wrocławiu. 3 grudnia w stacjach radiowych pojawił się pierwszy singiel nagrany wspólnie z Michałem Kowalonkiem „3 sny o tym samym”. Piosenka od razu zaistniała na playlistach takich stacji radiowych jak Polskie Radio Trójka.

W 2013 roku zespół rozpoczął pracę nad nową płytą. Premiera płyty 1.577 miała miejsce 28 maja. Album natychmiast trafił do pierwszej dziesiątki listy OLIS a singiel „Prędzej Później Dalej” – promujący wydawnictwo – na listę przebojów Radiowej Trójki.

Zespół 5 grudnia przyjedzie do Sosnowca i da koncert w Remedium. Twoje Zagłębie ma dla swoich czytelników niespodziankę – podwójne zaproszenie.

Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy, że do środy, do godziny 12.00 wyślecie maila na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w treści napiszcie, dlaczego to WY musicie na żywo obejrzeć Myslovitz. W tytule wpiszcie Myslovitz. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia, nazwiska, adresu oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie. Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

“Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Koncert Myslovitz w Remedium odbędzie się 5 grudnia o godzinie 20.30. Support: Keskese. Bilety kosztują 30 złotych w przedsprzedaży.

 Powiązane posty

  • Ewa

    Uwielbiam :)))

  • UgumbaBumba

    Legendą to oni może są za Przemszą…. 😛