Policja poszukuje 31-latka z Dąbrowy Górniczej i prosi o pomoc

Dąbrow­scy poli­cjanci szu­kają męż­czy­zny, któ­rego wize­ru­nek widoczny jest w arty­kule. Wszy­scy, któ­rzy go napo­tkają lub znają jego miej­sce prze­by­wa­nia, pro­szeni są o informacje.

Poszukiwany dąbrowianin – fot. Policja

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej wydał List Gończy za Łukaszem Legomskim ur 27.06.1981 roku w Dąbrowie Górniczej, podejrzanym o przestępstwa z art 280 § 1 KK. Rysopis – wzrost 180 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemny blond – aktualnie ogolony na łyso, oczy jasne, twarz okrągła, cera śniada, nos prostolinijny, uszy średnie. Znaki szczególne – Na lewym przedramieniu tatuaż – głowa potwora, na prawej łydce tatuaż – ryba i kwiat.

Policja ostrzega, że ukrywanie poszukiwanego lub pomoc w ucieczce grozi karą pozbawienia wolności do lat 5.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego można kierować do Wydziału Kryminalnego w Dąbrowie Górniczej tel. 32-6394200, 32-6394252 lub do najbliższej jednostki Policji tel. 997, 112.Powiązane posty

 • Wderq

  a co zrobił ?

 • Kacper

  ” podej­rza­nym o prze­stęp­stwa z art 280 § 1 KK”    § 1. Kto kradnie, używając przemocy wobec osoby lub grożąc
  natychmiastowym jej użyciem albo doprowadzając człowieka do stanu
  nieprzytomności lub bezbronności,
  podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

 • Jashds

  NIE STRZELAĆ Z DUPY !!

 • Jacek

  Jashds ty może nie znasz dokładnie faktów ale to Łukasz mógł w przeszłości „strzelić z dupy na Ciebie” he he he

  • gosc

    dokładnie haha , jesli miał by tylko okazje to by to zrobił 😉

 • Jashds

  Gówno mnie interesuje co by mógł zrobić kiedyś.Teraz jest poszukiwany i tego sie tyczy moj komentaz

  • Miskia1-20

    cóz za bulwers . jego miejsce jest w wiezieniu he

 • Outsider

  to cwelicho rozyebane, nie umie już inaczej żyć.
  Ciekawe czy też razem ze swoim przybocznym giermkiem Przemusiem Miazgiem odpowiedzą za handel narkotykami w areszcie……….

 • mały krzyś

  Wypuszczali cwela, bo pomawiał innych, a sam nie dość że miał kasę za to, to jeszcze pod nosem super policji i prokuratury handlował narkotykami, kradł itd, wierzyli mu , bo to dobrze grające cwelicho, dobry aktor. Ciekawe ile osób chce go zajebać 🙂

 • ta cwelownia wszystkich sprzedał na zielonej , sosnowiec , będzin i tak dalej więc bijcie cwela jak długa się daje nawet nie znacie tego frajerskiego nasienia to co on czynił to sie nadaje do porogramu nie do wiary ale wszystcy mu wierzyli policja sąd prokuratura i tak robiłwszyskich w chuja jak go spotkacie zajebcie mu w ryja bo to jebana policjna pała pozdro dla odważnyczh ps. siedzi na ochronce w KATOWICACH BLESS

 • Żaneta

  Ten obszczoch jest podobno na intensywnym treningu dla milicyjnych ormowców. Ma dostawać 100 złotych za każdego sprzedanego osobnika także będzie miał pole do popisu .

 • ona

  przestrzegam wszystkie dziewczyny przed nim i wogóle wszystkich!!!

  kiedyś tak omamił moją koleżankę że rzuciła dla niego wszystko (studia itp), ograniczył jej kontakt z rodzicami, a później straszył ich itp.

  To jest naprawdę zły człowiek, dobry manipulator i aktor

  Uwaga na niego!!!