W Sosnowcu wybiorą najpiękniejszą dziewczynę Śląska i Moraw [ZDJĘCIA+WIDEO]

Już w najbliższy weekend, w sosnowieckiej hali Expo Silesia, odbędzie się Festiwal Fryzjerski Hair Fair oraz Festiwal Kosmetyczny Beauty Fair. W ramach tych wydarzeń wybrana  zostanie Miss Śląska i Moraw 2012.

10 Lipowska Daria – fot. PohlAdamStudio z Chorzowa.

Międzynarodowe Wybory Miss Śląska i Moraw przygotowane są przez polską Agencję Gabriela Models oraz czeską Agencję SANTEN. Castingi odbyły się w Klubie Energy w Katowicach oraz w Fantasy Parku w Sosnowcu. – Wybory Miss Śląska I Moraw to nie tylko prezentacja pięknych dziewczyn. Wybory są idealną okazją, aby zwrócić uwagę sponsorów na instytucje potrzebujące naszego wsparcia. Po raz drugi pomagamy Domowi Dziecka Zakątek w Brynowie. W akcję pomocy były również zaangażowane polskie kandydatki do tytułu Miss poprzez zajęcia z dziećmi według własnego pomysłu – przyznaje Anna Łaciak.

Wybory odbędą się 24 listopada w hali Expo Silesia. Start o 12. Kandydatki zaprezentują się m.in. w strojach skórzanych, wieczorowych, bieliźnie, a także w strojach kąpielowych.

Wśród polskich kandydatek są cztery reprezentantki Zagłębia Dąbrowskiego: Patrycja Głodowska z Będzina Martyna Motylska z Dąbrowy Górniczej Sylwia Burczyk z Czeladzi Daria Lipowska z Sosnowca.Powiązane posty