Wielki koncert w sosnowieckim Remedium. Fair Weather Friends na scenie [KONKURS]

Zagrali już ponad 200 koncertów, a wszystko, co najlepsze dopiero przed nimi. W najbliższy piątek pojawią się w Sosnowcu, w klubie Remedium, a Twoje Zagłębie ma dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Fair Weather Friends - fot. mat. pras.

Fair Weather Friends – fot. mat. pras.

Powstali w Czeladzi nieco ponad 2 lata temu i pomimo krótkiego stażu, mają na swoim koncie już ponad 200 koncertów w kraju i zagranicą – m.in. na scenie New International Talents New Fall Festival w Duseldorfie. Dwukrotnie występowali na scenie jednego z największych europejskich festiwali – gdyńskim Open`erze, gromadząc pod sceną tysiące fanów. Grali także na Coke Live Music Festival (ich singiel „Fortune Player” promował cały Festival) Free Form Festival czy Orange Warsaw Festival. Ten rok był dla naszych artystów wyjątkowo udany i to nie tylko z powodu wydania debiutanckiego krążka „Hurricane Days” nakładem Warner Music Polska.

Niezwykle wybuchową mieszankę tworzą: Mateusz Zegan, Michał Maślak, Maciek Bywalec, Paweł Cyz.

Chcecie zobaczyć ich „na żywo”? Twoje Zagłębie daje Wam szansę. Zespół Fair Weather Friends w najbliższy piątek będziecie mogli zobaczyć, ale tez i usłyszeć w kultowym klubie Remedium (przy Suhcej 7c) w Sosnowcu. Koncert w Sosnowcu to element trasy promującej debiutancką płytę FWF – „Hurricane Days”. Support: Jóga.

Co zrobić, aby piątkowy wieczór spędzić w Remedium? Wystarczy, że napiszecie który z utworów zespołu Fair Weather Friends lubicie najbardziej i za co? Swoje odpowiedzi ślijcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpiszcie FWF. Na odpowiedzi czekamy w czwartek, 22 stycznia, do godziny 16.00.

Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na koncert do Remedium. Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową w czwartek. Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia, nazwiska, adresu oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie. Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

“Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”Powiązane posty