[ready_google_map id=’1′]

 

Już 16 listopada udamy się do urn wyborczych, gdzie wybierzemy prezydenta oraz 25 radnych. Tak prezentuje się podział na okręgi w Dąbrowie Górniczej. W każdym okręgu do Rady Miejskiej dostanie się 5 radnych

SZCZEGÓŁY OKRĘGÓW WYBORCZYCH

Okręg 1

3. KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Robert Warwas, 2. Piotr Ślusarczyk, 3. Jadwiga Olejowska-Gojny, 4. Lucyna Modlibóg, 5. Czesław Bigaj, 6. Anna Stanulewicz, 7. Zdzisław Klimek, 8. Beata Będkowska, 9. Dariusz Pol, 10. Krzysztof Rusek

4. KW Platforma Obywatelska RP

1. Marek Węgrzynowicz, 2. Jadwiga Kowalik, 3. Jerzy Sęk, 4. Jacek Doliński, 5. Daria Cichecka, 6. Marian Konwiński, 7. Zdzisław Skowroński, 8. Joanna Dobrzyńska, 9. Monika Sygiet, 10. Joanna Pruś

6. KKW SLD Lewica Razem

1. Tadeusz Orpych, 2. Szymon Szostak, 3. Dorota Minas, 4. Kamil Dybich, 5. Włodzimierz Dulias, 6. Emilia Perczyńska-Zygmunt, 7. Bożena Kozak, 8. Brunon Werner, 9. Sylwia Gbyl, 10. Grzegorz Musiał

24. KW Stronnictwo Demokratyczne

1. Jerzy Kuśpiel, 2. Jolanta Dobrowolska, 3. Kacper Szczepa, 4. Krystyna Malik, 5. Kamil Milczarczyk, 6. Magdalena Cieśla, 7. Tomasz Markowski

25. KWW Jerzego Borkowskiego

1. Konrad Zych, 2. Wojciech Baran, 3. Sebastian Szymański, 4. Iwona Zdyb, 5. Marcin Dudłak, 6. Monika Kacprzak, 7. Anna Sobieraj, 8. Elżbieta Oleksiak, 9. Dariusz Czekaj.

26. KWW DWS-Niezależni Tomasza Paska

1. Edward Bober 2. Jolanta Muc, 3. Iwona Skubis-Galus 4. Waldemar Kozioł 5. Przemysław Krzemiński 6. Iwona Skowron 7. Sebastian Wrona 8. Anna Elman 9. Anna Cichoń 10. Maciej Kołodziej

27. KW Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej

1. Wiesław Wiekiera, 2. Violetta Dziechecka-Pszkit, 3. Zbigniew Wróblewski, 4. Ewa Pieczykolan, 5. Ewa Matysek-Niewolska, 6. Mariusz Orczyk, 7. Ewa Pietrzyk, 8. Jan Boruszewski, 9. Józef Kutyła, 10. Arkadiusz Rybak

Okręg 2

3. KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Grzegorz Jaszczura, 2. Ignacy Krzemiński, 3. Mariusz Gajowiec, 4. Przemysław Baran, 5. Katarzyna Barańska, 6. Ryszard Molęda, 7. Katarzyna Wierzchowska, 8. Andrzej Chrobot, 9. Maria Kutz, 10. Aneta Walasek

4. KW Platforma Obywatelska RP

1. Grzegorz Kuśpiel, 2. Paulina Łach-Mnich, 3. Małgorzata Chrzeszczyk, 4. Wojciech Zobek, 5. Damian Matysiak, 6. Ireneusz Borowiec, 7. Ryszard Milej, 8. Marek Piekarczyk, 9. Ewa Urbanowicz, 10. Krystyna Winiarz

6. KKW SLD Lewica Razem

1. Agnieszka Pasternak, 2. Damian Rutkowski, 3. Tomasz Osuszek, 4. Robert Kazimirski, 5. Małgorzata Kozieł, 6. Cezary Podraza, 7. Kamila Szczerek, 8. Stanisław Góra, 9. Jerzy Zawarczyński, 10. Katarzyna Przybylak

24. KW Stronnictwo Demokratyczne

1. Krzysztof Nowak, 2. Zdzisława Chudy, 3. Jan Borowski, 4. Robert Głowacki, 5. Liwia Dworak

25. KWW Jerzego Borkowskiego

1. Grzegorz Pierz, 2. Marcin Piekarski, 3. Aleksandra Hyla, 4. Kacper Kaproń, 5. Dariusz Michalczyk, 6. Joanna Baran, 7. Dariusz Sobań, 8. Sylwia Łuszczyn, 9. Magdalena Borkowska, 10. Krzysztof Krawczyk

26. KWW DWS-Niezależni Tomasza Paska

1. Tomasze Pasek ,2. Marek Cygroń 3. Małgorzata Kondrat 4. Tadeusz Strzelecki 5. Janina Brzeska 6. Ewa Paradzińska 7. Jarosław Węsierski 8. Albert Katana 9. Marcin Jasica 10. Joanna Janikowska

27. KW Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej

1. Krzysztof Tamborek, 2. Piotr Chałuda, 3. Gabriela Czajor, 4. Tomasz Baranowski, 5. Adam Muszyński, 6. Aleksandra Kamieniarz, 7. Agnieszka Zagrodnik , 8. Tomasz Sułek, 9. Marlena Gęsior, 10. Rafał Kozieł

Okręg 3

3. KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Zbigniew Piątek, 2. Edward Jasiński, 3. Gabriel Popławski, 4. Krystyna Staniszewska, 5. Lidia Bijak, 6. Leszek Księżyk, 7. Elżbieta Skowrońska, 8. Zenon Gręda, 9. Katarzyna Augustyn, 10. Józef Kowalski

4. KW Platforma Obywatelska RP

1. Radosław Żurek, 2. Urszula Szulińska, 3. Brzózka Norbert, 4. Igor Nowak, 5. Beata Rusek-Bartosiak, 6. Marcin Dobrowolski, 7. Rafał Zakrzewski, 8. Wojciech Bednarski, 9. Agnieszka Szeptuch, 10. Jadwiga Łechtańska

6. KKW SLD Lewica Razem

1. Zbigniew Podraza, 2. Józef Juroff, 3. Iwona Kiernożycka, 4. Krystyna Stępień, 5. Mariusz Gierczak, 6. Grzegorz Przewieźlik, 7. Andrzej Skubera, 8. Aleksandra Powązka-Nabiałek, 9. Joanna Gwiazda-Ślusarczyk, 10. Michał Kuliński

24. KW Stronnictwo Demokratyczne

1. Robert Płonka, 2. Jarosław Kuna, 3. Dawid Piróg, 4. Grażyna Markowska, 5. Jolanta Dworak

25. KWW Jerzego Borkowskiego

1. Szymon Przewośniak, 2. Karol Kasza, 3. Marcin Gładkowski, 4. Aneta Jaskólska, 5. Artur Kwiatkowski, 6. Daniel Kaliński, 7. Anna Bijak, 8. Izabella Frysztacka, 9. Sylwia Madetko, 10. Marcin Majewski

26. KWW DWS-Niezależni Tomasza Paska

1. Szymon Widera 2. Irena Nowakowska 3. Agata Mitręga 4. Stanisław Kania 5. Marek Dajnowski 6. Artur Muc 7. Agnieszka Budny 8. Dorota Legieta 9. Damian Rasała 10 Grzegorz Szafruga

27. KW Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej

1. Ryszard Harańczyk, 2. Małgorzata Rzepka, 3. Joanna Szparniak, 4. Zbigniew Masina, 5. Beata Szczepańska-Gumulak, 6. Grzegorz Miller, 7. Zdzisława Górska-Nieć, 8. Tomasz Piątek, 9. Agnieszka Śliwa-Sobala, 10. Artur Hąc

Okręg 4

3. KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Mateusz Stępień, 2. Ireneusz Płocha, 3. Marta Kowalska, 4. Janusz Bałdys, 5. Małgorzata Dzienia, 6. Agnieszka Buczak, 7. Włodzimierz Dobrek, 8. Zenon Sujka, 9. Paweł Bil, 10. Agnieszka Kacprzyk-Straszak

4. KW Platforma Obywatelska RP

1. Magdalena Miczko, 2. Artur Borowicz, 3. Marcin Maj, 4. Marzena Orzeł, 5. Piotr Szwedziński, 6. Katarzyna Kyrcz, 7. Wojciech Lewek, 8. Zdzisław Widacha, 9. Maciej Szych, 10. Beata Łuczyk

6. KKW SLD Lewica Razem

1. Krystyna Chrobot, 2. Maciej Gadaczek, 3. Grzegorz Śniecikowski, 4. Michał Tarkowski, 5. Marian Mucik, 6. Łukasz Baruch, 7. Renata Kaczyńska, 8. Karolina Tkaczyk, 9. Ewa Janicka, 10. Sławomir Żmudka

25. KWW Jerzego Borkowskiego

1. Jarosław Kowalski, 2. Kinga Pluta, 3. Anna Kotuła-Uczyńska, 4. Daniel Węcław, 5. Bożena Migoń, 6. Paweł Kruk, 7. Irena Gajda, 8. Stefan Kaczmarek, 9. Andrzej Michalski

26. KWW DWS-Niezależni Tomasza Paska

1. Katarzyna Stachowicz 2. Jan Czerw 3. Renata Solipiwko 4. Sylwia Szałwińska 5. Marian Cierniak 6. Artur Kaczmarczyk 7. Arkadiusz Czerwiński 8. Przemysław Śmiłek 9. Paula Lipa 10. Robert Strzała

27. KW Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej

1. Zbigniew Łukasik, 2. Przemysław Smolarski, 3. Tomasz Góra, 4. Witold Masłowski, 5. Anna Janas, 6. Teresa Jędras, 7. Zygmunt Woźniczka, 8. Beata Prysak, 9. Magdalena Piłat, 10. Mariusz Kalaga

Okręg 5

3. KW Prawo i Sprawiedliwość

1. Jerzy Reszke, 2. Halina Mucha, 3. Wiesław Olszewski, 4. Sławomir Haberka, 5. Łukasz Padoł, 6. Małgorzata Zych, 7. Małgorzata Potepa, 8. Joanna Iwanowicz, 9. Rafał Mularski, 10. Bartłomiej Grzyb

4. KW Platforma Obywatelska RP

1. Grzegorz Walotek, 2. Janusz Kobyliński, 3. Jolanta Olaszewska, 4. Adrian Lepa, 5. Bożena Mączka, 6. Artur Krawczyk, 7. Grzegorz Borowiec, 8. Alicja Urbaś, 9. Maria Dąbek, 10. Paweł Woźniczka

6. KKW SLD Lewica Razem

1. Krystyna Szaniawska, 2. Bartosz Matylewicz, 3. Rafał Pawluś, 4. Halina Koziak, 5. Piotr Bobrowski, 6. Dorota Ciołek, 7. Dorota Korczyńska, 8. Jarosław Moździerski, 9. Beata Kasprzyk, 10. Bartłomiej Flak

25. KWW Jerzego Borkowskiego

1. Sebastian Grzegorczyk, 2. Daniel Sokulski, 3. Katarzyna Kaczor, 4. Roman Baran, 5. Wojciech Stopiński, 6. Weronika Król, 7. Mirosław Dzienniak, 8. Rafał Kacprzak, 9. Edyta Antosz, 10. Barbara Oleksiak

26. KWW DWS-Niezależni Tomasza Paska

1. Andrzej Sojka 2. Katarzyna Zagajska 3. Andrzej Szmurło 4. Lidia Makuła 5. Zuzanna Pierzchała 6. Mateusz Zamorski 7. Damian Czechowski 8. Monika Rozpara 9. Agnieszka Kraszewska 10. Krzysztof Markowski

27. KW Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej

1. Kazimierz Woźniczka, 2. Ewelina Szlęzak, 3. Ryszard Barwa, 4. Adam Klimczyk, 5. Tomasz Fitko, 6. Magdalena Michalska-Osowska, 7. Czechowski Bogusław-Grzegorz, 8. Helena Szela, 9. Irena Migańska, 10. Mariola Trzewiczek

Artykuły powiązane

Sosnowiecki radny i burmistrz Czeladzi rezygnują z Sejmu. Katarzyna Stachowicz nową posłanką

Po zwolnieniu się miejsca w Sejmie, nie ma osoby chętnej, która przejęłaby mandat poselski. Zrezygnowały już dwie osoby, ale w ławie zasiądzie niedoszła dąbrowska radna – Katarzyna Stachowicz.
Opublikowano: 17 Gru 2014

Prezydent Dąbrowy Górniczej: przyciągnąć inwestorów do strefy ekonomicznej w Tucznawie

Po przekonującym zwycięstwie, Zbigniew Podraza zapowiada kontynuowanie polityki, która w zasadzie zapewniła mu reelekcję w wyborach. Wśród priorytetów są nowi inwestorzy.
Opublikowano: 25 Lis 2014

Ogromne ilości głosów nieważnych. W Sosnowcu dużo więcej, niż w 2010 roku

Ponad 6 procent głosów nieważnych – aż tyle kart, zarówno w Dąbrowie Górniczej, jak i w Sosnowcu, nie zostało wziętych pod uwagę przy liczeniu wyników.
Opublikowano: 19 Lis 2014

Droga kandydatko, drogi kandydacie – posprzątaj po sobie wyborczy śmietnik [ZDJĘCIA]

Kampania wyborcza przed 16 listopada była długa i intensywna. Najbardziej odczuwają ją zapewne mieszkańcy Sosnowca, który stał się jednym wielkim słupem ogłoszeniowym.
Opublikowano: 18 Lis 2014